Polecamy

Umowa na budowę lokali socjalnych została podpisana! (FOTO)

W środę, 9 maja pomiędzy Prezydentem Miasta Konradem Kronigiem, a firmą Freedom Usługi Budowlane pana Huberta Olejarza podpisana została umowa na budowę budynków mieszkalnych z przeznaczeniem na lokale socjalne.

Budynek socjalny zostanie wybudowane przy ul. Źródlanej, według projektu zaplanowano 36 mieszkań o powierzchni od około 30m2 do około 45 m2.

Koszt inwestycji to kwota 4.975.749,49 zł z czego miastu udało się pozyskać 35% dofinansowania z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Termin realizacji zaplanowano na 29 maja 2019 roku.

Podczas inwestycji zostanie zrealizowane:

Przedmiotem zamówienia jest:

  • Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przeznaczonego na lokale socjalne wraz z wewnętrznymi instalacjami (woda, kanalizacja,c.o. i prąd) i zewnętrznymi przyłączami wod, kan i drenażem oraz zagospodarowaniem terenu w postaci dróg dojazdowych, parkingów i chodników.

  • Budynek mieszkalny wielorodzinny, wolnostojący, trzykondygnacyjny, przeznaczony na lokale socjalne. Budynek został podzielony na 36 niezależnych mieszkań połączonych częścią wspólną, na którą składa się klatka schodowa oraz korytarze. Każde z mieszkań posiada niezależne ogrzewanie. W każdym mieszkaniu zaprojektowano łazienkę, co najmniej 1 pokój dzienny oraz aneks kuchenny

  • W podpiwniczeniu budynku znajdować się ma 36 komórek lokatorskich oraz pomieszczenie techniczne.

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media